Advertising
ROMÂN CONDAMNAT LA ÎNCHISOARE ÎN NORVEGIA DUPĂ CE A PRIMIT 61 DE AMENZI RUTIERE ÎN PATRU LUNI
ROMÂN CONDAMNAT LA ÎNCHISOARE ÎN NORVEGIA DUPĂ CE A PRIMIT 61 DE AMENZI RUTIERE ÎN PATRU LUNI
Scris de Realitatea de Arges Publicat: 11 mar. 2025, 18:53
Un tânăr român de 20 de ani a fost condamnat la o lună de închisoare în Norvegia după ce a acumulat 61 de amenzi de circulație în doar patru luni.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:43Descinderi și controale în Complexul Dragonul Roșu. Comercianții de echipamente, verificați de autorități
- 10:22Elon Musk, recul financiar uriaș: acțiunile Tesla și SpaceX îl trag în jos
- 09:27Canicula pune stăpânire pe România! Temperaturile urcă până la 35 de grade și apare prima noapte tropicală în Capitală
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News


























