Advertising
Alexandra Păcuraru, vicepreședinte AUR regiunea Dobrogea, s-a alăturat apelului lui Călin Georgescu de a planta copaci – FOTO/VIDEO

Alexandra Păcuraru, vicepreședinte AUR regiunea Dobrogea
Scris deRealitatea de Arges
Publicat14 mar. 2026, 13:12
Actualizat14 mar. 2026, 13:54
Vicepreședintele AUR pentru regiunea Dobrogea, Alexandra Păcuraru, s-a alăturat demersului de a planta copaci, lansată de Călin Georgescu, ca un gest simbolic de renaștere și speranță pentru poporul român.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:21Caz cutremurător în Italia: mamă și fiică româncă, găsite moarte într-un apartament din Torino
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News
































