IANIS HAGI ȘI ELENA TĂNASE ÎȘI VOR UNI DESTINELE ÎNTR-O ZI SPECIALĂ

IANIS HAGI ȘI ELENA TĂNASE ÎȘI VOR UNI DESTINELE ÎNTR-O ZI SPECIALĂ
Ianis Hagi și Elena Tănase își vor uni destinele într-o zi plină de evenimente, inclusiv finala EURO 2024.
Ianis Hagi și Elena Tănase își vor uni destinele într-o zi plină de evenimente, inclusiv finala EURO 2024.
Ianis Hagi și Elena Tănase au făcut cununia civilă anul trecut, iar nunta lor este programată pentru 14 iulie, când va avea loc finala Campionatului European de Fotbal. Ceremonia religioasă va avea loc la Biserica Sfântul Visarion din București la 15.00, urmată de petrecerea de nuntă la Palatul Stirbey din Buftea începând cu ora 19.00.
Ianis Hagi plănuiește să cheltuie peste 200.000 de euro pentru evenimentul la care sunt așteptați aproximativ 500 de invitați. Nașii cuplului sunt Andreea și Costel Naciadis, iar Ianis Hagi va alege două ținute elegante pentru ziua cea mare.
În plus, pentru nunta sa, Ianis Hagi și-a schimbat frizura, adoptând un look nou pe care l-a dezvăluit la nunta unui coleg de echipă.
Sursa: Realitatea de Arges
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:40 - Ploi și furtuni puternice. Oamenii au primit mesaje RO-Alert
- 17:41 - Maestrul Nicolae Voiculeț, mesaj emoționant din spital: „Nu m-am oprit. Doar mă ridic din nou. Cu credință.”
- 17:12 - Femeie de 74 de ani găsită spânzurată într-un parc din centrul Craiovei
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News














