DEPĂȘIREA LEGII: BĂRBAT PRINS CONDUCÂND FĂRĂ PERMIS

DEPĂȘIREA LEGII: BĂRBAT PRINS CONDUCÂND FĂRĂ PERMIS
Polițiștii din Albeștii de Arge au depistat un bărbat de 25 de ani din Corbeni conducând fără permis.
Polițiștii din Albeștii de Arge au depistat un bărbat de 25 de ani din Corbeni conducând fără permis.
În ziua de 26 septembrie a.c., polițiștii din cadrul Secției de Poliție Rurală Albeștii de Arge, au depistat un bărbat de 25 de ani, din Corbeni, care conducea un autoturism, pe raza localității de domiciliu, care ar fi prezentat un permis de conducere, aparent emis de autoritățile române.
În urma verificărilor în bazele de date ale Poliției Române a rezultat că bărbatul nu figurează ca deținător de permis de conducere. Polițiștii au întocmit un dosar penal sub aspectul săvârșirii infracțiunilor de fals în înscrisuri oficiale, uz de fals și conducere fără permis, cercetările fiind continuate sub coordonarea Parchetului de pe lângă Judecătoria Curtea de Argeș.
Sursa: Realitatea de Arges
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:53 - Dronă rusească, atac asupra unui cargou chinezesc în Marea Neagră. Kievul acuză: „Nici aliații Moscovei nu sunt în siguranță”
- 17:14 - Fată de 15 ani, moartă după ce a căzut de pe bloc, în timp ce încerca să-și facă selfie
- 14:13 - Accident mortal. Un tânăr de 21 de ani și-a pierdut viața după ce mașina s-a izbit violent de un copac
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News














