Advertising
Cetățenii din Topoloveni rugați să rămână în apartamente
21 sept. 2020, 17:04

Cetățenii din Topoloveni rugați să rămână în apartamente
Acțiune de dezinfecție a scărilor de bloc
Acțiune de dezinfecție a scărilor de bloc din Topoloveni, începând de marți.
Cetățenii sunt rugați să rămână în apartamente atunci când se pulverizează substanța pe casa scărilor, pentru a evita eventuale neplăceri. Această recomandare este obligatorie pentru persoanele cu probleme respiratorii sau cardiace.
După efectuarea dezinfecției este obligatorie aerisirea corespunzătoare a spațiilor, anunță primăria Primăria Topoloveni.
Acțiunea se va încheia miercuri.
Sursa: Realitatea de Arges
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 22:29 - Anca Alexandrescu: ”Este jihad împotriva lui Nicușor Dan și mă bucur foarte tare. Are exact ce a meritat”
- 15:45 - Dan Dungaciu (prim-vicepreședinte AUR): „10 mai – Ziua României Moderne și a părinților fondatori”
- 15:43 - Gest șocant: un bărbat a distrus cu sapa cunoscuta frească „Moartea care râde”, aflată pe zidul unei biserici‑monument istoric din Argeș
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News













