Advertising
ROMGAZ A PLĂTIT ANUL TRECUT CĂTRE GUVERN 3,8 MILIARDE LEI

ROMGAZ A PLĂTIT ANUL TRECUT CĂTRE GUVERN 3,8 MILIARDE LEI
Scris de Realitatea de Arges Publicat: 30 apr. 2025, 11:32
Redevențele s-au cifrat la 584,5 milioane lei
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News


























