Advertising
Primul oraș din țară care introduce radare fixe. Șoferii vor primi amenzile prin poștă

Primul oraș din țară care introduce radare fixe. Șoferii vor primi amenzile prin poștă
Scris de Realitatea de Arges Publicat: 16 mar. 2026, 11:39
Timișoara devine primul oraș din România care introduce radare fixe integrate în sistemul național e-Sigur. Șoferii surprinși depășind limita de viteză vor primi amenzile direct acasă, prin poștă.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:21Caz cutremurător în Italia: mamă și fiică româncă, găsite moarte într-un apartament din Torino
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News

























