Advertising
Poliţia Locală: Amenzi de 55.000 de lei pentru 11 restaurante şi baruri unde se fuma în interior

Amenzi Poliția Locală
Scris deRealitatea de Arges
Publicat27 mar. 2026, 09:17
Sursărealitatea.net
Restaurantele au fost verificate de poliţiştii locali ai Direcţiei Control pe parcursul nopţii trecute.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News


























