O femeie de 69 de ani a murit după ce a căzut de la etajul 10 al unui bloc din Pitești
5 dec. 2018, 12:18
Actualizat: 5 dec. 2018, 12:18

a cazut de la etajul 10
Articol scris de Scris de Vlaicu Alexandru
O femeie a murit după ce a căzut de la etajul 10 al blocului L5 din cartierul Nord din Pitești. Persoana în vârstă de 69 de ani s-a prăbușit în gol, oprindu-se pe terasa de la etajul 1. Femeia suferea de depresie!

O femeie de 69 de ani a murit după ce a căzut de la etajul 9 al unui bloc din Pitești. Se pare că este vorba despre o sinucidere. Femeia s-a aruncat de la balconul blocului, în timp ce soțul său era la cumpărături.Pompierii, polițistii și un echipaj medical s-au deplasat de urgență, astăzi, în cartierul piteștean Nord, la blocul L5, acolo unde o femeie a căzut de la înălțime. Persoana a fost găsită decedată, pe terasa de la etajul 1 al blocului.
Citește și:
- 15:56 - Alexandra Păcuraru, după hotărârea CNA de a menține decizia de retragere a licenței televiziunii Realitatea PLUS: „Au fost pregătiți să respingă orice argument! Au câștigat doar prima luptă”- VIDEO
- 15:43 - Papa Leon salută armistițiul din Iran: „Un semn de speranță”
- 15:40 - CNA a respins solicitarea de rediscutare privind retragerea licenței Realitatea PLUS - LIVE TEXT
- 14:59 - UEFA, decizie decizie de ultim moment după moartea lui Mircea Lucescu pentru meciurile din Champions League
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News










