Advertising
Agent șef de la Penitenciarul Ploiești, acuzat că a luat mită pentru a introduce telefoane și alcool în închisoare

Agent șef de la Penitenciarul Ploiești, acuzat că a luat mită pentru a introduce telefoane și alcool în închisoare
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 19 mar. 2026, 16:49
Un agent șef din cadrul Penitenciarului Ploiești este anchetat pentru luare de mită și introducerea ilegală de obiecte interzise în închisoare, după ce ar fi primit bani în mai multe rânduri pentru a facilita accesul unor bunuri către deținuți.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:06Atac american în Caraibe: doi bărbați au murit după ce o ambarcațiune suspectată de trafic de droguri a fost lovită - VIDEO
- 08:01Peștele periculos care bagă în sperieți turiștii din Grecia: poate provoca răni grave - VIDEO
- 21:38Misiune contracronometru în Cheile Bicazului. Salvamontiștii caută doi turiști care s-au rătăcit într-o zona cu pericol de cădere în gol
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News


























