Advertising
Accident cu 4 mașini și 15 persoane implicate pe DN1, între Bradu și Sibiu. A fost activat Planul Roșu

Accident grav pe DN1, între Bradu și Sibiu
Scris deRealitatea de Arges
Publicat1 iun. 2026, 15:08
Sursărealitatea.net
Un accident rutier în care au fost implicate patru autoturisme și 15 persoane a avut loc luni după-amiază pe DN1, între localitatea Bradu și municipiul Sibiu. Autoritățile au activat Planul Roșu de Intervenție. Traficul în zonă este complet blocat.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:55Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist din România invitat de Casa Albă. Realitatea PLUS, invitat special la SUMMITUL condus de Trump
- 11:56ANM: Cod galben de vijelii și instabilitate atmosferică, în mai multe regiuni ale țării - HARTA
- 16:57Regele Charles, sărbătorit cu fast la Londra. Mii de militari au defilat
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News


























