Advertising
Minerii protestează în fața Guvernului: cer venituri compensatorii și tichete de masă

Minerii protestează în fața Guvernului: cer venituri compensatorii și tichete de masă
Scris de Realitatea de Arges Publicat: 19 feb. 2026, 14:05
Minerii au venit în București pentru a scanda în fața Guvernului condus de premierul Ilie Bolojan
Citește și
- 13:21Băncile atacă dur Consiliul Concurenței în scandalul ROBOR: „afectează credibilitatea statului român”
- 10:22Elon Musk, recul financiar uriaș: acțiunile Tesla și SpaceX îl trag în jos
- 09:41Nicușor Dan a promulgat legea care interzice obligarea șoferilor de camion să încarce sau să descarce marfa
- 08:35Daniel Udrescu: Inflația și independența justiției. O analiză a valorii reale a pensiilor magistraților
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News


























