Meci din sferturile de finală ale Cupei României, pe Stadionul „Nicolae Dobrin”

stadionul Nicolae Dobrin
Mâine, 26 februarie, de la ora 20:00, FC Hermannstadt va întâlni FC Viitorul Constanța pe Stadionul „Nicolae Dobrin” din Pitești.
Meciul dintre cele două echipe contează pentru sferturile de finală ale Cupei României. Intrarea spectatorilor pe stadionul „Nicolae Dobrin” se va face începând cu ora 18.00, doar pe bază de bilete sau invitații.Biletele sunt puse la vânzare numai la tribuna I. La acest meci, tribuna II şi cele două peluze vor fi închise pentru accesul publicului.Este al doilea meci pe care echipa din Sibiu îl va disputa la Pitești, pe Stadionul Nicolae Dobrin. În prima partidă, FC Hermannstadt a pierdut meciul cu Universitatea Craiova, cu scorul 0-1, într-un meci din Liga 1.Arbitrul Horaţiu Feşnic va conduce la centru partida de la Pitești dintre Hermannstadt – FC Viitorul, din sferturile de finală ale Cupei României.Gheorghe Hagi, tehnicianul celor de la Viitorul, a lăsat acasă mai mulți jucători importanți pentru partida cu FC Hermannstadt, din sferturile de finală ale Cupei României.
Citește și:
- 11:45 - Realitatea PLUS a depus la Curtea de Apel acțiunea împotriva deciziei CNA. Avocat: Retragerea licenței era o chestie prestabilită înainte de ședință -VIDEO
- 11:40 - Armistițiul temporar calmează piețele. Petrolul se ieftinește puternic: este cea mai mare scădere din ultimii 6 ani
- 11:25 - Alexandra Păcuraru, despre decizia CNA de a închide Realitatea PLUS: „Nu mai există democrație când închid gura opoziției. Vom lupta cu fruntea sus!”
- 10:42 - Ștefăniță Avrămescu (AUR), despre închiderea Realitatea PLUS: „CNA-ul vrea o presă obedientă, dependentă, care să nu deranjeze și să nu pună întrebări”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News










