Advertising
Incendiu la Spitalul Bălăceanca. A fost activat Planul Roșu de intervenție

Pompieri
Scris de Realitatea de Arges Publicat: 19 mar. 2026, 09:13
Un incendiu a izbucnit joi dimineață în podul Spitalului de Psihiatrie Bălăceanca, din județul Ilfov. Autoritățile au activat Planul Roșu de intervenție.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:06Atac american în Caraibe: doi bărbați au murit după ce o ambarcațiune suspectată de trafic de droguri a fost lovită - VIDEO
- 08:01Peștele periculos care bagă în sperieți turiștii din Grecia: poate provoca răni grave - VIDEO
- 21:38Misiune contracronometru în Cheile Bicazului. Salvamontiștii caută doi turiști care s-au rătăcit într-o zona cu pericol de cădere în gol
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News


























