EMISIA REALITATEA PLUS A FOST ÎNTRERUPTĂ ÎN TIMPUL PROTESTULUI URIAȘ DIN PIAȚA VICTORIEI

EMISIA REALITATEA PLUS A FOST ÎNTRERUPTĂ ÎN TIMPUL PROTESTULUI URIAȘ DIN PIAȚA VICTORIEI
Telespectatori din întreaga țară au semnalat că semnalul postului nu mai poate fi recepționat
Emisiunea Realitatea Plus, Televiziunea poporului, a fost întrerupt luni, chiar în timpul manifestației de amploare din Piața Victoriei. Telespectatori din întreaga țară au semnalat că semnalul postului nu mai poate fi recepționat.
Locuitori din Brăila, Constanța, Iași, Timișoara, Râmnicu Vâlcea și alte orașe din țară au raportat întreruperea emisiei Realitatea Plus și au trimis capturi de ecran pentru a confirma cele relatate.
Imaginile transmise pe adresa redacției arată că emisia celorlalte posturi TV nu a fost afectată.

Un nou atac la televiziunea poporului: întreruperea programului. Realitatea a deranjat din nou sistemul
Citește și:
- 11:18 - ANM anunță o răcire accentuată a vremii: ploi abundente, vânt puternic și ninsori în următoarele zile
- 08:20 - 40 de minute de coșmar: Copii blocați la 5 metri înălțime, cu capul în jos, într-un carusel din Caransebeș
- 08:17 - Război în Ucraina: tensiuni fără precedent la Kremlin și scenarii privind „Operațiunea Amurg”
- 08:08 - Război în Orientul Mijlociu. Iranul acuză SUA de atac asupra unei nave în Golful Oman și amenință cu repersalii
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News













