Advertising
AMBASADORUL FRANȚEI: „ROMÂNIA A FOST ȚINTA UNUI ATAC HIBRID ÎN NOIEMBRIE”

AMBASADORUL FRANȚEI: „ROMÂNIA A FOST ȚINTA UNUI ATAC HIBRID ÎN NOIEMBRIE”
Scris de Realitatea de Arges Publicat: 5 mar. 2025, 18:01
Nicolas Warnery, ambasadorul Franței la București, a declarat că România a fost cu certitudine victima unui atac hibrid în noiembrie 2024.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:26Accident grav în Argeș! Patru persoane au ajuns la spital după impactul dintre un microbuz și un autoturism
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News


























