Advertising
SUA au pierdut 11 miliarde de dolari în prima săptămână a războiului cu Iranul

SUA au pierdut 11 miliarde de dolari în prima săptămână a războiului cu Iranul
Scris deRealitatea de Arges
Publicat12 mar. 2026, 08:01
Sursărealitatea.net
După o săptămână de război împotriva Iranului, Statele Unite au pierdut peste 11,3 miliarde de dolari, potrivit unui briefing al Pentagonului pentru membrii Congresului, afirmă New York Times, notează AFP.
Citește și
- 19:12Vești bune pentru șoferi. Un nou tronson de autostradă se va deschide până la finalul anului -VIDEO
- 16:05Lovitură pentru șoferii români: România este singura țară din UE unde motorina a continuat să se scumpească
- 13:42Transelectrica accelerează investițiile în infrastructura energetică cu fonduri europene
- 12:59România, printre țările cu cele mai mari creșteri ale prețurilor la carburanți din Uniunea Europeană
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News


























