Advertising
URȘII ÎNTRĂ TOT MAI DES ÎN LOCALITĂȚI. PREFECTUL DIN NEAMȚ CONVOACĂ URGENȚĂ PE VALEA MUNTELUI

URȘII ÎNTRĂ TOT MAI DES ÎN LOCALITĂȚI. PREFECTUL DIN NEAMȚ CONVOACĂ URGENȚĂ PE VALEA MUNTELUI
Scris de Realitatea de Arges Publicat: 14 iul. 2025, 16:34
Prefectul județului Neamț, Adrian Bourceanu, a convocat marți o ședință de lucru cu șefii mai multor instituții și primarii din comunele Borca, Ceahlău, Hangu, Grințieș și Poiana Teiului, după ce urșii au fost semnalați tot mai des în zonele locuite.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:55Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist din România invitat de Casa Albă. Realitatea PLUS, invitat special la SUMMITUL condus de Trump
- 11:56ANM: Cod galben de vijelii și instabilitate atmosferică, în mai multe regiuni ale țării - HARTA
- 16:57Regele Charles, sărbătorit cu fast la Londra. Mii de militari au defilat
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News


























