Advertising
UN COPIL DE 3 ANI, GĂSIT SINGUR ÎNTR-UN AUTOBUZ DIN BRAȘOV. MAMA L-A CĂUTAT LA O ALTĂ SECȚIE DE POLIȚIE

UN COPIL DE 3 ANI, GĂSIT SINGUR ÎNTR-UN AUTOBUZ DIN BRAȘOV. MAMA L-A CĂUTAT LA O ALTĂ SECȚIE DE POLIȚIE
Scris de Realitatea de Arges Publicat: 4 iul. 2025, 23:12
Un băiețel de doar trei ani a fost găsit singur, fără supraveghere, într-un mijloc de transport din municipiul Brașov
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:541.170 de percheziții și 166 de persoane vizate de măsuri preventive în 300 de dosare penale
- 11:49Noi detalii: Pomohaci a atacat măsura arestului preventiv
- 10:41Doi oameni căutați de scafandri după ce au căzut în Dunăre
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News

























