Advertising
Accident grav în Argeș! Patru persoane au ajuns la spital după impactul dintre un microbuz și un autoturism

Ambulanță
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 25 iun. 2026, 13:26
Un accident rutier soldat cu patru răniți s-a produs joi dimineață în județul Argeș, după ce un microbuz care transporta muncitori s-a ciocnit cu un autoturism.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 11:46Atenționare de călătorie pentru Serbia emisă de MAE: sunt anunțate proteste în Belgrad și alte orașe
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News


























