Tânără decedată după ce s-a răsturnat cu maşina pe un drum judeţean

Tanara in stare critica dupa ce s-a rasturnat cu masina.3
Accident cumplit vineri dimineaţă, pe DJ 659 A, în Pârvu Roşu. Tânără decedată după ce s-a răsturnat cu maşina. La faţa locului s-au deplasat echipaje de terapie intensivă mobilă. Nu a putut fi salvată!

Tânără decedată după ce s-a răsturnat cu maşina! Fata în vârstă de 28 de ani, din Costeşti, conducea un autoturism pe drumul care face legătura între Piteşti şi Costeşti, la Pârvu Roşu. Nimeni nu ştie exact cum s-a petrecut accidentul! Se pare că maşina s-a rostogolit şi a revenit pe roţi. În momentul impactului, şoferiţa a fost proiectată pe asfalt. Pe carosabil sunt împrăştiate mai multe obiecte aflate în maşină.Conducătoarea auto a fost găsită în stare de inconştienţă, într-o baltă de sânge. Avea răni la cap. A fost preluată de un echipaj SMURD de terapie intensivă mobilă, pentru a fi transportată la spital. Din nefericire fata a murit. Poliţiştii sosiţi la faţa locului fac cercetări pentru a se stabili împrejurările în care s-a petrecut accidentul.Foto Info Trafic Piteşti
Citește și:
- 14:51 - Care sunt obiectivele lui Trump în războiul din Iran. Experții spun că planul ridică mai multe întrebări decât răspunsuri
- 14:17 - SRI menține nivelul de alertă teroristă
- 13:53 - Nicușor Dan, după ședința CSAT:”SUA vor să trimită echipamente defensive, nu vorbim de armament. Românii nu au motiv de îngrijorare”
- 13:35 - Circulație suspendată temporar pe Podul Prieteniei Giurgiu–Ruse, în data de 12 martie
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News











